WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Aleti

Kategori : Medikal Ürünler
Stok Kodu : FSAIQST7
Ürün Adı :

WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Aleti

: 16,86 TL + KDV
Havale : 18,91 TL (%5.00 havale indirimi)
19,90 TL den başlayan taksitlerle!!
39,90 TL
19,90 TL
 
 WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme
 


WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Aleti


Kulak temizleğine önem veriyor musunuz? Peki kulak içinizi temizlemek için ucu pamuklu kulak çubuklarına başvuruyorsanız o zaman size bambaşka bir önerimiz var; WaxVac Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti. Pamuklu kulak çubukları kulak burun boğaz uzmanları tarafından önerilmez. Çünkü kulak çubuklarıyla yapılan temizlikte kullanıcı hatasından dolayı kulak çubuğu fazlaca ileri giderse kulak zarına zarar verebilir. Ayrıca yine pamuklu kulak çubukları temizlemekten çok kulak içinde biriken kiri daha fazla geriye doğru iter. 
 
Zamanla dış kulağa doğru ilerleyen kirler birikerek duyma güçlüğü yaratmaya başlar. Bu durumda da artık tıbbi yardım gerekir. WaxVac Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti ise son derece güvenli bir üründür.  WaxVac Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti, kulağın iç kısımlarına uzanmayan bir yapıda tasarlanmıştır.
 
Aspiratör mantığı ile çalışır. Kulağın içinde biriken kirleri adeta elektrik süpürgesi gibi hafifçe içine çeker. Bunu yaparken kulak yapısına, kulak zarına asla zarar vermez. Bu şekilde kulak temizliğinin eksiksiz yapılmasını sağlar. Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti, kulak temizliği yapmanın güvenli ve de kolay yoludur. Pille çalışan Vakumlu Kulak Temizleme Aleti, aynı zamanda, deniz ya da havuza girdiğinizde ya da duş aldığınızda kulağınıza kaçan ve de bir türlü çıkmak bilmeyen suyu çıkarmak konusunda da büyük bir yardımcınızdır. Su kaçtığında bu ürünü çalıştırıp kulağınızdaki suyu nasıl çektiğine şahit olabilirsiniz. VaxVac Vakumlu Kulak İçi Temizleyici aynı zamanda ışıklıdır. Bir yönüyle aspiratörü çalıştırırken diğer kısmı ise kulak içini görmenizi sağlayacak ışık konulmuştur.

WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Aleti sadece dış kulak temizliği içindir. Asla herhangi bir aparat ekleyerek kulak içlerine ulaşmaya çalışmayınız. Kulak bölgenizde aşırı bir kirlenmiş varsa öncelikle bir kulak burun boğaz uzmanına görünüp genel kulak temizliği ve kontrollerinizi yaptırın, Vakumlu Kulak Temizleme Aletini sonraki kirlerin oluşmasını önlemek için kullanın. Paket içerisinde tüm aile bireylerine yetecek kadar kulak aparatı konulmuştur. Farklı renklerde ve de kolay değiştirelebilir bu kulak ucu filtreleri sayesinde tek bir ürünle tüm aile kulak temizliğini yapabilir.
 
Vakumlu
Işıklı
8 Adet Renkli Kulak Filtresi
1 Temizleme Fırçası

NOT: Ürün WaxVac markadır. Piyasada satılan benzer vakumlu kulak temizleme aletlerinden değildir.


Sağlık ve Kişisel Bakım ÜrünleriBENZER ÜRÜNLER
[BenzerUrunler]{BenzerUrunler}[/BenzerUrunler]
Etiketler:
Kapat
 • İndirimleri Yakala
  Pops A Dent Kaporta
  EzJet Yıkama Tabancası
 • BKM Express Banner
 • İlginç Ürünler
  12 Volt Mıknatıslı Oto Lambası
  Pumped Up iPhone Standı
  Minyatür Basketbol Oyunu
  Ezilmiş Adam Kitap Ayracı
  Eriyen Saat- Melting Clock
  Objektif Shot Bardak Anahtarlık
Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.