Twin Draft Guard Kapı Altı İzolasyonu
19,90TL

8 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-GUYIRTY3
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Twin Draft Guard Kapı Altı İzolasyonu

Yazın kapı altından giren toz, kışın ise soğuk hava her zaman sorun oluşturmuştur. Kapının altına sıkıştırdığınız şeyler kartonlar, süngerler çözüm olmaktan uzak kaldığı gibi çirkin de görüntü oluşturdu. O zaman kapı altı izolasyonu için Twin Draft Guard'ı öneririz. Twin Draft Guard, pencere ve kapı altındaki aralıkları iyi şekilde izole etmenizi sağlayan bir üründür.

Kapı altından girecek tozu, rüzgarı, soğuğu, gürültüyü engelleyerek yaşam alanınızda daha iyi bir konfor sağlar. Twin Draft Guard, patentli bir üründür.

Twin Draft Guard'ı kullanmaya başladığınızda bütün bir yıl dışarıdaki soğuk hava içeriye girmediği gibi, içeride ısınmış hava (ya da yazın klima ile serinletilmiş hava) da dışarıya kaçmayacak. Dolayısıyla Twin Draft Guard, aile bütçenize de katkıda bulunacak ısınma için verdiğiniz giderlerin havaya uçup gitmesini engelleyecek. Twin Draft Guard, 85'e cm'lik iki strafordan oluşur. Bu iki strafor kapınızın hep iç kısmından hem de dış kısmından rüzgar, soğuk ve gürültü girişini keser. Çift kaçak koruma sistemi sayesinde çift taraflı koruma sağlanmış olur.  Twin Draft'ın dış kılıfı ise cırt cırtlıdır ve de yıkanabilir.

Not: Twin Draft Guard'ı almadan önce kullanacağınız kapıların bir ya da her iki yanında mermer veya başka malzemeden yapılmış bir eşik bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Kapılarınızda böyle bir eşik olması durumunda Twin Draft Guard süngerlerinin sıkışıp kapıyı itebileceği ve de kapınızın kapanmayabileceğini gözardı etmeyiniz.