Slim Patch Zayıflama Bandı
39,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-CLBCKMX6
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Slim Patch Zayıflama Bandı

Artık kilo kaybetmek için spor salonlarında saatlerinizi harcamaya, tüm gün aç kalıp sinirlerinin bozulmasına gerek yok. Slim Patch Zayıflama Bandı, artık doğal yolla, aç kalmadan kilo vermenize yardımcı olacak Slim Patch yanınızda.  

Slim Patch, yağları eşit olarak bloke eder. Aynı zamanda vücudun yağ, şeker ve nişasta emilimini azaltır. Yağ ve vücutta biriken toksik maddelerin detoks etkisi ile yakılmasına yardımcı olur. Tüm vücutta uygulanabilir. Düzensiz beslenmeden kaynaklanan vücut şişliklerinin ve ödemlerin giderilmesine de katkı sağlar. Deri üzerinden hem kan dolaşımını hem de metabolizma hızını artırarak bölgesel olarak yağ yakılması prensibi gözönüne alınarak üretilmiştir.

Herhangi bir cilt alerjisi olan kişiler kullanımdan önce doktora danışmalıdır. 14 yaş altı, Hamilelerde, emzirme döneminde olan anneler kullanmamalıdır. Adet dönemlerinde kullanımdan kaçınılmalıdır. Ürünü ve ambalajını sıcaktan koruyunuz ve de güneş ışığına maruz bırakmayınız. Slim Patch zayıflama bandı tek kullanımlıktır. Yapıştırmış ve de 12 saat vücudunuzda kalmış olan bandı tekrar kullanmayınız ve de atınız. Slim Patch'in bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.
 

Uluslararası geçerliliği kanıtlanmış olan ABD Gıda ve İlaç Dairesi (The U S. Food and Drug Administration) FDA , CE, ISO 9000 sertifikalarına sahiptir. ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayı almak için 28 ayrı testten geçmektedir.


Nasıl Kullanılır

1- Uygulanacak bölgeyi sıcak bir havlu ile temizleyin
2- Slim Patch'in paketini açtıktan sonra patch'in kağıdını çıkarın.
3- Vücudunuzda göbek, karın, basen veya sırt bölgesinde bir yere uygulayın
4- Yapıştırmış olduğunuz patch'i 12 saat boyunca vücudunuzda taşıyın.
5- 12 saat boyunca ara verdikten sonra yeni patch'i vücudunuza yapıştırın
6- Toksinleri ve de yakılan yağları vücudunuzdan uzaklaştırmak için günlük 2 litre kadar su tüketin.
7- Patch'i çıakrdığınızda uygulama alanını ılık su ile temizleyin
İyi sonuç alabilmek için 2 aylık kullanım önerilir. Bu dönem içerisinde bölgesel anlamda zayıflamanın olumlu etkileri görülmeye başlanacaktır.   Ürün

İçeriği
Ginseng, Elaterin, Honeysuckle,  Aloe Vera, Fiveleaf, Gynostemma Herb, Semen Cassiae, Torae, Folium Nelumbinis, Barbaray Wolfberry Fruit