Pintar Facil Pratik Boya Rulosu Seti
49,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-FJSWFVW2
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Pintar Facil Pratik Boya Rulosu Seti

Boya yaparken daldırmaya, damlatmaya ve de saçılmaya son!
Merdiven, Fırça, Kova, Merdane Taşımadan boya yapma imkanı verir.  Elektrikli boya makineleri gibi kablo karmaşası da yaşamazsınız.

Spreyli sistemler gibi etrafa boya zerrecikleri dağılmaz; Pratiktir.  Kısa zamanda zorlanmadan, yorulmadan duvarları boyayabilirsiniz.

Daha fazla duvarı daha rahat ve daha kısa sürede boyayın.  Tek başına işleyebilen ve damlatmadan boya yapabileceğiniz pratik bir boya düzeneğidir.
Damlatmaz, Akıtmaz yapısı sayesinde mobilyalar, zeminler batacak diye endişelenmeye gerek yok.  Zemininizde bir damla boya olmayacaktır!

Klasik rulolar gibi damlatma yapmaz, püskürtme sistemli makinalar gibi etrafa boya parçacıkları dağılmaz.. Silindir bölümü yan tarafından dolduruyorsunuz ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz.
Her tarafa eşit boya dağıttığından kolayca ve zaman almadan duvarlarınızı boyamayı bitirebilirsiniz.  Uzatma Aparatını, yüksek yerlere ulaşabilmek için kullanabilirisiniz.

Boya Doldurma Kabı sayesinde başka herhangi bir kab batırmanıza gerek kalmaz.  Uzatma sapından dolayı, tavanınızı merdiven kullanmadan boyayabilirsiniz.

Pintar Facil'ın 700 ml boya kapasitesi vardır.
1/ 10 oranında su ve 9/10 oranında boya koyulmalıdır.
Her doldurma ile ortalama 20 metrekare alan boyanabilir

Ürün içeriği

1 Adet 700 ml Büyük Boy Rulo
3 Adet Uzatma Aparatı
1 Adet Boya Doldurma Kabı