Nano Pad
12,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-CFLSBDH7
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Sihirli Nano Pad (Vakumlu)

Ona aracınızda ne koysanız yapışıyor. Dünya da rakipsiz nano teknolojik milyarlarca nano vakumlardan oluşan benzersiz yüzey
90 derecede dahi nesneleri tutabilme özelliği

Ürün ölçüleri: 15 x 9 cm

Nano-Pad Eşya Kaydırmazı; yüksek teknoloji sayesinde vakum efekti ile yapıştırıcı, mıknatıs veya vidasız yüzeye kendiliğinden yapışır ve sökülebilir. Bu sayede aracınızda, büronuzda veya evinizde cep telefonu vs. gibi eşyalarınız kayıp düşmeyecektir.

Nano-Pad birçok yüzeye Nano Teknoloji vakum efekti ile yapışır ve Cep Telefonu, mp3 çalar, Gözlük, Kağıt Mendil, sigara, Çakmak, Navigasyon ekranları, El Feneri, Kalem, Not Kağıdı, Kulaklıklar ve aklınıza gelebilecek birçok eşyayı Yapıştırıcısız, Mıknatıssız ve Vidasız üzerinde tutar ve bu sayede değerli eşyalarınız kayıp düşmez ve daha konforlu bir şekilde sürüşünüze yardımcı olur.

Nano-Pad: Nano - Teknoloji tüm Dünyada 21.yüzyılın teknolojisi olarak kabul edilen ve en son teknoloji ilan edilen bir bilim dalı olup bu teknolojiden ünlü bilim adamlarının yararlanarak ürettikleri ve önemli buluşlar yapmaları biz kullanıcılara günlük yaşantımızda kolaylıklar ve pratiklik sağlamıştır. Nano-Pad de bu teknolojiden yararlanarak en son teknolojik makinelerle siz müşterilerimiz için üretilmiştir. Nano-Pad hiçbir yapıştırıcı, mıknatıs veya vidalamaya gerek kalmadan yüzeye, Nano-Pad"in üzerine özel bir sistem ile gözlerimizle göremeyeceğimiz, Katirilyonlarca hava delikleri sayesinde vakum uygulayarak yapışır ve üzerine koyduğumuz eşyalarımızın araç kullanırken kaymasını ve düşmesini engeller.

Nano-Pad aynen doğadaki Bukalemunların ayaklarındaki özel tutunabilirlik özellikten örnek alınmıştır. Nano-Pad ilk bulunduğu zaman normalinde Helikopter, Uçak Pilotları ve Gemi, Tekne kaptanları için üretilmiştir. Aynı zamanda Otomobillerde"de kayıp düşen hatta kazalara yol açan Cep Telefonları, mp3 çalar, Gözlükler, Navigasyon sistemleri, Sigara, Çakmak, Kağıt mendil ve birçok eşyaları üzerinde tutar ve devamlı sürücünün elinin altında olur. Nano-Pad aynı zamanda çok uzun ömürlü olup kirlendiği taktirde de sabun yardımı ile yıkanabilir. Nano-Pad bu sektördeki en uç noktada olup en iyi başarıyı kalitesinden dolayı almıştır.

Nano-Pad"i taklit yaparak piyasaya girmek isteyenlerden lütfen bizi ayırt etmenizi dileriz. Alıcağınız diğer benzer ürünlerde bu kaliteyi göremiyeceksiniz.

Kullanma Kılavuzu:
Kullanmadan evvel Nano-pad"in üzerindeki güvenlik folyelerini kaldırınız ve vakum sistemi ile
Nano-Pad"in yüzeye iyi bir şekilde tutunabilmesi için yüzeyden tozları ve kirleri temizleyiniz.
Nano-Pad"i yüzeye vakum sistemi ile iyi bir şekilde tutunabilmesi için yüzeye Nano-Pad"i bastırınız. Üzerine istediğiniz eşyanızı vakum efektinin oluşabilmesi açısından biraz bastırınız. Nano-Pad kirlendiği zaman biraz tutunma yeteneğini kaybedebilir. Durun, telaşlanmayın. Braz sabun ve su ile yıkayın yine eski haline dönecektir.