Isıya duyarlı 7 LED'li Duş Başlığı
49,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-BCAQRWZ8
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Isıya duyarlı Renk Değiştiren LED'li Duş Başlığı

Tüm standart duş spiral hortumlarına uyumludur ve de kolayca anında monte edilebilir. Çocuklarınız ve sizin için artık duş almak daha keyifli bir hal alırken; hem aşırı sıcak, hem aşırı soğuk su akmasına karşı da korunmuş olacaksınız! Duş başlığının rengine bakarak suyun sıcaklığını tahmin edebilecek ve de bu şekilde yanma tehlikesinden uzak kalabileceksiniz. Su sıcaklağını LED rengine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Bu ürün su sıcaklığına göre 7 renk değiştirmektedir.

Suyun sıcaklığına göre farklı renklerde yanarak hoş görüntüler oluşturan, duş keyfinize renk katacak duş başlığı pilsiz ve bataryasızdır. Enerjisini akan sudan alarak pil, batarya veya elektrik bağlantısına gerek duymadan çalışır. Dolayısıyla duş alırken size tehlike yaratacak herhangi bir durumla karşılaşmamış olursunuz.
Kolay montaj yapılır. LED'lerin yanmasına göre su sıcaklığını anlamanızı sağlar.

Suyun ısısına göre renk değiştirir Duş başlığına bakarak elinizi suya sokmadan su sıcaklığını anlamış olursunuz Herhangi bir elektrik bağlantısı gerektirmez Pille çalışmaz, suyun akış gücü sayesinde LED'ler yanar