GripGo Telefon-GPS-Tablet Tutucu
36,90TL

3 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-BEQRKRTZ_2
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

GripGo Telefon-GPS-Tablet Tutucu

Grip Go mükemmel bir cep telefonu, Navigasyon ve tablet tutucudur. Aracınızı kullanırken artık istediğiniz gibi telefon görüşmelerinizi yapabilecek, navigasyon ve tabletinizi koyacak yer aramayacaksınız. 360 derece dönen kafa yapısına sahip olan olan Grip Go, araç sürerken gözünüzü yoldan ayırmamanızı ve de dolayısıyla size güvenli bir sürüş sağlıyor.  

Grip Go, pek çok telefon tutucunun aksine klipsli bir şekile sahip değil. Telefonu tutan bölüm yapışkan bir pad yüzeye sahip. Bu patentli yapışan kısım telefon, tablet ve navigasyonunuzu vantuzlu bir şekilde tutuyor. Güçlü yapışkanı sayesinde telefon, navigasyon cihazınız sarsıntı olsa bile yerinden kımıldamıyor. Bu güçlü yapışmaya karşın siz telefonu yerinden almak istediğiniz size zorluk çıkarmıyor. Telefonu veya navigasyonu istediğinizde kolaylıkla çıkarabiliyorsunuz. Üstelik bu yapışkan yüzey telefon vb cihazların arka yüzeyinde herhangi bir iz de bırakmıyor.  

Grip Go'yu monte etmek de çok kolay. Aracın camına monte etmek isterseniz, vantuzu kilitlemeniz yeterli. Cam dışında da bir yere yapıştırmanız mümkün. Bir tarafı 3M marka yapışkana sahip olan düz yüzeyi istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Telefonu, navigasyonu veya tabletinizi tutan yapışkanlı pad yüzey, zaman içerisinde yapışma etkinliğini kaybetmeye başlarsa sadece bu kısmı su ile yıkamanız yeterli. Yıkandıktan sonra tekrar yapışkan özelliğine kavuşacaktır.

Siz de Grip Go'yu güvenli sürüş için aracınızda kullanın. İsterseniz yolda giderken telefon görüşmelerinizi elleriniz serbest yapın, isterseniz navigasyonunuzu daha rahat görebileceğiniz seviyeye göre ayarlayın.
NOT: Grip Go'yu yapıştıracağınız zeminin temiz ve pürüzsüz olmasına önem verin. Cam yüzeylere tam olarak tutunması ve de düşmemesi açısından tozdan arınmış olması önemlidir.