Elevate- Boyu 5 cm uzatan tabanlık
29,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-FQUVHMST
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

BTall Elevate- Boyu 5 cm uzatan silikon tabanlık

Uzun boylu olmak her ne kadar aileden gelen genetik özelliklere bağlı olsa da bunun için kısa vadede bir çözüm de var. Elevate boyu 5 cm uzatan tabanlık Her ayak numarasına uygundur.

Elavate Boyu 5 cm uzatan tabanlık 5 parçadan oluşur. Her bir tabanlık 1'er cm yüksekliğindedir ve de iç içe geçebilir. Dolayısıyla boyunuzu 1, 2,3,4 en fazla da 5 cm uzatabilirsiniz. Şeffaf silikondan oluşan tabanlık rahat ve de yumuşaktır. Ayakkabı içinde olduğundan dışarıdan kimse tarafından farkedilmez.

Bir pakette 5+5 toplam 10 adet şeffaf silikon tabanlık bulunur. Her bir tabanlığın 6 cm eni vardır. Bu şekilde her ayakkabı numarasına ve modeline uygundur. Özellikle topuk ağrısı çekenler 1 ya da 2 cm yükseklikte kullanmayı tercih etmektedirler. Herhangi bir cerrahi müdahaleye girmeden ve de çevrenize farkettirmeden boyunuzu uzatmanın yolu Elevate'den geçiyor. Kullanımı 10 parçalık sette ve sağ ve sol olmak üzere iki adet tabanlık bulunur. Silikon tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirin. İlk koyduğunuz sillikona her ek yaptığınızda boyunuz 1 cm daha yükselecektir. Bu işlem sonunda 5 cm yüksekliğe kadar boyunuzu artırabilirsiniz