Çocuk Yürüme Kemeri

Kategori : Fırsat-Outlet Ürünler
Stok Kodu : AJTXDKW5
Ürün Adı :

Çocuk Yürüme Kemeri

: 12,63 TL + KDV
Havale : 14,16 TL (%5.00 havale indirimi)
14,90 TL den başlayan taksitlerle!!
29,90 TL
14,90 TL
Çocuk Yürüteç Kemeri 
 
Çocuk Yürüme Kemeri
 
Çocukların yolda yürürken kontrol etmek zordur. Yeni yürümeye başlayan ya da biraz hareketli çocuklar anne babalarının zapetmesi kolay olmaz. Bu ürün, çocukların yürümelerine yardımcı olan aynı zamanda ise ebeveynlerini rahat ettiren bir üründür. Çocukların denge-koordinasyon kurmasını, özgüven duymasını sağlar. Basit ama fonksiyonel yapısı ile çocukların yürüyüşlerine yardımcı olur. Annelerin bebeklerini yürütme aşamasında sürekli yere doğru eğilip bükülmesini ve de dolayısıyla bellerin ağrımasının önüne geçer.
 
Sadece anne babalar değil daha yaşlı büyükanne ve dedelerin de daha güvenle bebek gezdirmesine yardımcı olur. Çok amaçlıdır. Dolayısıyla Paten, buz pateni, bisiklet sürme, kayak gibi sporlarda da yaşı daha büyük çocukların için ilave güvenlik olarak kullanılabilir. Özel ihtiyaçları olan çocukların rehabilitasyon döneminde de fayda sağlayabilir. Çocuğunuzun sürekli yanınızda ve de güvende olmasını, gözünüzün önünden bir an olsun ayırmamanızı sağlar. Üst askıları dahil toplam 130 cm uzunluğundadır. 5 cm'lik genişliğe sahiptir.

Çocuğunuzun koltuk altından geçirdiğiniz kemeri göğsünün üstüne denk gelecek şekilde yerleştirip klipsi ile sabitleyin. Bu kemer çocuğunuzun tam olarak korumaya alırken aynı zamanda vücuduna rahat bir oturma sağlamalıdır. Bu şekilde artık çocuğunuz yürümeye hazır.

Askılar hariç 104 cm
Askılar Dahil 130 cm
Genişlik 5 cm
 
Uyarı: Bu çocuklar için bir oyuncak değildir. Çocuğunuzu asla gözetimsiz bırakmayın. Bu ürün ancak uygun bir yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.
 
 
 
BENZER ÜRÜNLER
[BenzerUrunler]{BenzerUrunler}[/BenzerUrunler]
Etiketler:
Kapat
 • İndirimleri Yakala
  Pops A Dent Kaporta
  PediSpin Topuk Bakım Seti
  Bis shot super nozzle
  Belly Burner Termal Yağ Yakıcı
  Purse Brite Çanta İçi Düzenleyici
  EzJet Yıkama Tabancası
  Spider Cable Adaptor
  Spider Podium Örümcek Stand
 • BKM Express Banner
 • İlginç Ürünler
  12 Volt Mıknatıslı Oto Lambası
  Pumped Up iPhone Standı
  Minyatür Basketbol Oyunu
  Ezilmiş Adam Kitap Ayracı
  Eriyen Saat- Melting Clock
  Objektif Shot Bardak Anahtarlık
Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.