Alüminyum Cüzdan - Kredi Kartlık
19,90TL

0 yorum  |  Yorum Yap

Tükendi

Ürün Kodu: EF-LRTABJKN
Stok Durumu: Tükendi
facebook twitter

Alüminyum Cüzdan-Kredi Kartlık

Cüzdanınızda taşıdığınız, günden güne artan,ulaşması zorlaşan kartlarınızı, kapağını açar açmaz kolay bir şekilde görmenizi ve ulaşmanızı sağlayacak, alüminyum gövdesi ile kartlarınızın kırılmasını engelleyecek şık bir aksesuar.

Bayanlar için çantalarında taşıyacakları bir kart organizatörü, erkekler için cüzdanlarının yerini alıcak bir aksesuar.Günümüzde artık herkes yanında minimum sayıda kredi kartı ve minimum para taşıyor. Dolayısıyla 7 gözü olan bu ürüne, bazı gözlerine 2 şer adet olmak üzere rahatlıkla 9-10 kart (kredi kartı,ehliyet, çok sayıda iş kartivizitinizi vs..) koymanız mümkün.

Hatta belirli bir miktarda para da koyabilirsiniz. Türkiye'de pek çok mağazada 75 TL ve üzerinde bir rakamla satışa sunulan Alüminyum Cüzdan şimdi özel fiyatıyla..

Kaliteli bir malzemeden üretilmiş olan 11 x 7.5 x 1.7 cm büyüklüğündeki Alüminyum Cüzdan görüntüsüyle çevrenizdekilerin dikkatini hemen çekecektir. Gümüş renkli ve sınırlı sayıdaki alüminyum cüzdanları bitmeden siz de alın. Alüminyum Cüzdanın stoklarımızda Gümüş rengi bulunmaktadır. Ürünün resimleri stüdyomuzda çekilen fotoğraflardır. Temsili fotoğraf değildir.